Tipy na dárky pro ŽENY

“Co by sis přála na Vánoce?” “Hmm… nevím, asi nic.”

Klasický rozhovor, který nás rok co rok provází předvánočním obdobím. Znáte to, žena odpovídá nevím, ale myslí tím ne. Říká, že nic nechce, ale běda, jak nedostane ty náušnice, které vám v obchodě už dvacetkrát ukazovala. Jak tedy potěšit ženu, která si nic nepřeje?

box 2953722 1920

Pokračovat ve čtení

Na podzim si obujte prestige!

Pomalu ale jistě nám odchází letní počasí a začíná se ochlazovat. Mění se i móda, lidé chodí více oblečení a v poněkud střídmějších a chladnějších barvách. Určitě i vám někdy v dětství rodiče řekli, že zima jde od kotníků a tak je třeba se pečlivě oblékat počínaje botami.

Pokračovat ve čtení

Nastala ideální doba pro nákup dárků - bez front a přemrštěných cen

Podzim je čas, který lze využít na včasný nákup vánočních dárků, protože ceny ještě nemají vánoční přirážku a obchody nejsou plné vystresovaných lidí, kteří neví, co koupit.

darek luxusni

Ženu potěší luxusní dámské prádlo, které lze nyní pořídit za skvělé ceny. Hodně žen si luxusní prádlo nedopřeje, protože je pro ně příliš drahé nebo raději vloží peníze do něčeho užitečnějšího. Na mužích tedy je, aby své ženy rozmazlovaly. A kdy jindy, než na Vánoce, kdy je čeká spousta uklízení, vaření a chystání, je pro takový dar ideální příležitost.

Kvalitní číšnická peněženka - základ úspěchu

Víte, že podle posledních průzkumů číšník a obsluha určuje kvalitu a spokojenost zákazníků s restaurací? Nikoliv jídlo či nápoje, ale servis, jednání a vystupování obsluhy určí podvědomě, zda-li zákazníkovi bude chutnat nebo ne. Proto musí číšník dbát na každý detail. A není nic horšího, než číšník s odrbanou kasírkou.

kasírka lagen

Pokračovat ve čtení