Tipy na dárky pro ŽENY

“Co by sis přála na Vánoce?” “Hmm… nevím, asi nic.”

Klasický rozhovor, který nás rok co rok provází předvánočním obdobím. Znáte to, žena odpovídá nevím, ale myslí tím ne. Říká, že nic nechce, ale běda, jak nedostane ty náušnice, které vám v obchodě už dvacetkrát ukazovala. Jak tedy potěšit ženu, která si nic nepřeje?

box 2953722 1920

Klasický stereotyp spojený s většinou žen, který je ale v mnoha případech velmi trefný je neustálá zima. Pořád a všude. Potěší ji tedy zaručeně něco, co zahřeje její tělo i mysl.

HUŇATÝ ŽUPAN. Jestliže žádný nevlastní, je pro zimomřivou ženu ideálním dárkem. Představa chvilky pro sebe, kdy se po horké koupeli zachumlá do měkkoučkého plyšového županu je pro ni zajisté kouzelná. Výběr je v dnešní době obrovský - od jednoduchých po vzorované, krátké i dlouhé, pro každou ženu jiný.

ČAJ. Ke chvilce pohody v županu patří zajisté také hrnek něčeho dobrého. A že čaj není vhodným dárkem? Neexistují přeci jen obyčejné v sáčku, které vídáte v supermarketech. Zkuste například některé z dárkových balení vynikajicích čajů v milých i luxusních krabičkách.

DOMÁCÍ VÁLENKY jsou skvělým tipem na boj se zimou a studenými chodidly. Chodit doma v obyčejných papučích sice může být příjemné, ale ta pravá pohoda přichází teprve s domácími válenkami.

WELNESS. Pořádně se prohřát v horké vířivce nebo sauně je v zimních měsících ideální. Co tedy ženě darovat ten pravý zimní odpočinek. Ať už to bude jen pro ni nebo jí zajistíte romantický víkend a relax ve dvou, určitě bude nadšená.

Další tipy si můžete přečíst zde: Dárek k Vánocům 2017 pro mladé ženy a přítelkyně.