Glosa o pěněžence

Peněženka by měla být srdcovou záležitostí každého muže. Ten je v první řadě živitel rodiny a tak by se měl starat o to, aby peníze byly na svém místě. Nekvalitní a díravá peněženka značí nejen malý obnos, ale i nedostatečnou odpovědnost a starost. Pánské kožené peněženky jsou tím pravým, co potřebuje nejen každý gentleman, ale každý solidní manžel. Kůže nejkvalitnější materiál, kterým můžete chránit své bankovky a kreditní a debetní karty. Kožená peněženka je dlouhá léta módním doplňkem, čili dáte jasně najevo, že "se zajímáte". Přichází do Vánočních svátků, takže zejména pro manželky je volba jasná. Darujte svému manželovi koženou peněženku a vytvořte z něj sebevědomého vůdce rodiny. A víte co je úplně nejlepší možnost? Nechat si udělat pánskou koženou peněženku na míru. Každý tolik upřednostňuje buď větší obnos bankovek nebo větší obnos kreditních karet.

Buďte sexy v korzetu

sexy korzetySexy korzety patří do kategorie „zakázaného“ zboží. Ale nemusí to nutně znamenat hambaté prádlo, které se skoro budete stydět obléct. Může se taky jednat o krásné, elegantní a vzrušující sexy korzet, který podtrhne vaši krásu a ženskost.

Pokračovat ve čtení

Obleky na míru vám zajistí eleganci

V případě, že vaše zaměstnání vyžaduje každodenní nošení obleku, chystáte se na výjimečnou příležitost jako je například svatba, nebo se chcete prostě líbit, je nejvyšší čas začít uvažovat nad obleky na míru.
Obleky, které jsou nabízeny v obchodech vám často nemusí padnout, někde bude něco širší, někde zase užší, než potřebujete a to ani nemluvíme o materiálech. Kdežto, když si necháte ušít oblek od profesionálů, budete mít jistotu, že vám padne jako ulitý. Materiál si zde můžete zvolit jaký chcete, stejně jako další drobnosti, aby byl oblek na míru přesně podle vašich představ.
Takové šití obleku nemusí být ani vůbec drahé a buďte si jistí, že vám vydrží několik let.

Pro muže jen to nejlepší

Každý chlap se rád vymódí, protože ho pak těší ženské pohledy. Pěkný oblek, opasek, manžetové knoflíčky, ponožky v barvě obuvi, kvalitní elegantní boty. A ono je někdy důležité i to, co se skrývá přímo pod tímto krásným oblečením. A o čem mluvím? O spodním prádle, které by si každý muž měl vybírat podle nejlepšího vědomí a svědomí, protože pohled na nevzhledné staré trenýrky opravdu není vábivý.

luxusní pánské spodní prádlo

Pokračovat ve čtení

Další články...